
692,65 ₴
ДИФ Автомат 25А 1P+N 4,5kA EH(x) 2x25DIFF від компанії ElectroHouse потрібний в якості модульного захисного пристрою, який об'єднує в собі функції двох електроприладів, таких як ПЗВ і автоматичний вимикач. Дифавтомат завдяки своїм функціональним можливостям забезпечує правильну роботу електромережі і одночасно її оберігає від всіляких аварійних ситуацій. При виникненні коротких замикань або витоку струму, диференціальний автоматичний вимикач миттєво знеструмить електромережу і тим самим захистить вас від ураження електричним струмом. Також при появі перенапружень в мережі цей пристрій здатен зберегти усе ваше електроустаткування від перенапруження. У нього вбудований спеціальний диференціальний модуль, який ви зможете протестувати за допомогою клавіші "Тест", розташованою на ньому. Застосовуючи його ви заощадите і місце під установку, оскільки його можна використати відразу замість 2-х електропристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Діелектрична потужність | 2500 В |
| Колiр | білий |
| Крива відключення | C |
| Количество полюсов | 1p+N |
| Напряжение питания | 230-240 В В |
| Номінальна здатність до відключення | 6кА |
| Номінальний струм In | 25A |
| Номинальный ток отключения | 30 мА |
| Ресурс роботи | 10000 включень |
| Робоча температура, ° С | -5...+55 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Температура зберігання, ° С | -25...+70 |
| Тип | Диференційні автомати |
| Тип диференційного автомату | електронний |
| Тип модулю диференційного захисту | АС, А |
| Частота тока | 50/60 Гц |