
464,11 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель Frosted Glass квадратна 595х595 мм 36Вт, холодний білий 6500К, 3200 Лм EH-FG-36 від компанії ElectroHouse призначена для освітлення різних приміщень, у тому числі житлових, офісних, виробничих, складських і т. д. Має квадратну форму з габаритними розмірами 595х595мм. Живитися може від напруги мережі 180 - 260 В з потужністю 36W. Її колірна температура складає 6500 До. Вона виготовлена з високоякісного матеріалу, який характеризується високоміцними і вогнетривкими властивостями. Корпус забарвлений у білий колір. Увесь наш асортимент сертифікований в Україні і відповідає міжнародним і європейським стандартами якості. У нас працюють тільки висококваліфіковані менеджери, які неодмінно Вам нададуть допомогу. Ціни Вас приємно здивують. Цінова варіація йде з розрахунком на середньостатистичного споживача. Транспортування здійснюються по усій території країни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 3200 лм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 12 місяців |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Размер | 595х595 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Прозрачный |
| Частота тока | 50/60 Гц |