


1 017,44 ₴
Панель світлодіодна EH-PB-0110 від фірми Electro House потужністью 40Вт квадратної форми — це дуже якісний, надійний і ергономічний виріб, який призначений для освітлення малогабаритної ділянки різних кімнат, кабінетів, ресторанів, підприємств і так далі. У неї вбудовані світлодіоди нинішнього покоління, які дають стовідсоткову гарантію хорошого світлового потоку. При їх застосуванні відсутня шкідлива дія променів світла на довкілля, при цьому немає поширення ультрафіолету, ртутних випарів і т. д., тому вона не впливає на ваше здоров'я, самопочуття і цілком безпечна в експлуатації.
LED панель квадратна 595х595 мм 40Вт, холодний білий 6500К, 3200 Лм абсолютно не гріється, при цьому вона оберігає від коротких замикань і виникнення пожежонебезпечних ситуацій.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Мощность | 40 Вт |
| Световой поток | 3200 лм |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Размер | 595х595 мм |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50 Гц |