



352,48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Квадратна LED панель EH-LMP-3402 потужністю 24Вт від компанії Electro House використовується для освітлення житлових, виробничих, офісних і інших приміщень. Забезпечує високу міру яскравості завдяки світлодіодам нового покоління. Має білу рамку по периметру, в яку поміщений високоякісний розсіювач світлових променів.
LED панель квадратна 300х300 мм 24Вт, нейтральний білий 4100К, 2160 Лм випромінює приємне біле світло, яке абсолютно не мерехтить і сприятливо впливає на вас при повсякденній роботі. У комплект входять пружинні утримувачі для вбудованої установки в стіні або стелі з будь-якого матеріалу. Оснащена блоком управління, який промаркований належним чином і містить усю необхідну інформацію по своєму призначенню. З її допомогою можна підвищити енергоефективність, тому що має невелику витрату електроенергії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 24 Вт |
| Световой поток | 2160 лм |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Рабочая поверхность | 245х245 мм |
| Размер | 300х300 мм |
| Тип рассеивателя | Матовый |