



188,99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель квадратна 225х225 мм 18Вт, нейтральний білий 4100К, 1650 Лм EH-LMP-3401 Electro House - це оптимальне рішення для освітлення невеликих площ як житлових, так і виробничих приміщень. Вона характеризується цілим рядом переваг, обумовлених її приналежністю LED -технологіям. По-перше, світлодіодні елементи абсолютно не нагріваються в процесі роботи і не роблять шкідливих для здоров'я випромінювань. По-друге, вони є надзвичайно економічними (до 90% менше споживання електроенергії) і дуже довговічними в порівнянні із старішими аналогами.
Дуже важливо, що LED панелі випромінюють рівне м'яке світло без мерехтінь. Виготовлені із застосуванням найбільш якісних матеріалів і не містять небезпечних речовин, таких як ртуть. Усі продукти Electro House відповідають світовим і європейським стандартам якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 18 Вт |
| Световой поток | 1650 лм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 205х205 мм |
| Размер | 225х225 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |