



158,66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Квадратна світлодіодна панель EH-LMP-3400 Electro House потужністю 12W є раціональним рішенням для освітлення виробничих і житлових приміщень. Завдяки сучасним світлодіодам вона випромінює немерехтливе рівне біле світло, що не викликає додаткового навантаження на зір. Через свою приналежність LED -технологіям ця панель має такі переваги, як надзвичайна економічність (до 90% економії електроенергії), тривалий термін експлуатації, відсутність небезпечних речовин і екологічність (не містить ртуть). Також варто відмітити, що вона абсолютно не нагрівається в процесі роботи.
Виконана LED панель квадратна 170х170 мм 12Вт, нейтральний білий 4100К, 1080 Лм з використанням найбільш якісних матеріалів. Компанія Electro House гарантує високу якість і довговічність своїх продуктів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 12 Вт |
| Световой поток | 1080 лм |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 150х150 мм |
| Размер | 170х170 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |