



304,57 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Кругла LED панель EH-LMP-1275 потужністю 24 Вт від компанії ElectroHouse є найбільш оптимальним пристроєм для освітлення різних приміщень. Встановлюють її в стіні або стелі за допомогою пружинних утримувачів (входять в комплект) або іншим зручним для вас способом. Має чудовий дизайн, який виконаний в класичному сучасному стилі.
По колу розташована біла рамка, в якій кріпитися високоякісний розсіювальний елемент. LED панель кругла Ø300 мм 24Вт, нейтральний білий 4100К, 2160 Лм рівномірно розподіляє білий світловий потік, який абсолютно не мерехтить. До неї обов'язково поставляється блок управління, на якому пишеться уся необхідна інформація про цей пристрій. Завдяки світлодіодам нового покоління, які в неї вбудовані, можна заощадити до 90 % витраченої електроенергії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 24 Вт |
| Световой поток | 2160 лм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | Ø300 мм мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Рабочая поверхность | 270 мм |
| Тип рассеивателя | Матовый |