



155,58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Світлодіодна панель EH-LMP-1273 компанії ElectroHouse потужністю 18Вт круглої форми - джерело світла нового покоління, яке забезпечить споживача якісним і довговічним освітленням (до 16 років при щоденному використанні), при цьому гарантує економне енергоспоживання.
Світлодіоди не містять в собі ртуть і інших шкідливих речовин, що робить їх безпечними для здоров'я людини і довкілля. Як і усі лампи на основі світлодіодних технологій, вони випромінюють м'яке рівне біле світіння, приємне для зору і без будь-яких спотворень. До того ж вони не нагріваються при тривалій експлуатації - це надає вам гарантовану протипожежну безпеку. Відсутня згубна дія мерехтінь, оскільки в неї вбудований драйвер струму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 18 Вт |
| Световой поток | 1620 лм |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | Ø225 мм мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 205 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |