



134,93 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель кругла Ø170 мм 12Вт, нейтральний білий 4100К, 1080 Лм EH-LMP-1272 компанії Electro House потужністю 12Вт круглої форми прослужить вам дуже довгий час, тому що її середній термін експлуатації набагато вище чим у аналогів. При її застосуванні можливо скоротить витрати на електроенергію. Однією з переваг цього електропристрою є те, що в процесі роботи немає сильного нагріву і відповідно повністю гарантується пожежна безпека.
Світлодіоди забезпечують високу якість світлового потоку, що виробляється, який рівномірно розподілений завдяки матовому розсіювачу. Такий пристрій дозволяє не лише освітити приміщення, але і оформити дизайн інтер'єру. Виготовлена вона з високоякісних і міцних матеріалів, які не містять у своєму складі ніяких шкідливих речовин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 12 Вт |
| Световой поток | 1080 лм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | Ø170 мм мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 150 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |