
92,73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель кругла Ø120 мм 6Вт, нейтральний білий 4100К, 540 Лм EH-LMP-1271 компанії Electro House потужністю 6Вт круглої форми застосовується для освітлення офісних і житлових приміщень. Використання цієї техніки гарантує відмінну якість наповнення світлом будівель при відносно малих витратах на електроенергію. Створює рівномірно розподілений світловий потік завдяки матовому розсіювачу.
Корпус Led -панелі виконаний з високоякісного алюмінію, завдяки чому гарантується міцність і тривалий час експлуатації продукту. Діодні елементи в основному не виділяють тепла, що доводить їх пожежобезпечні властивості і уся енергія йде на віддачу світла. У них не міститься ртуть і не виділяються інші шкідливі речовини, тому вони безпечні для здоров'я людини і довкілля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 6 Вт |
| Световой поток | 540 лм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | Ø120 мм мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 100 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |