
69,88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель кругла Ø90 мм 3Вт, нейтральний білий 4100К, 270 Лм EH-LMP-1270 від торгової марки ElectroHouse потрібна для якісного і найбільш економного освітлення вашого приміщення. В основному встановлюють в стіні або стелі, при цьому з її допомогою можна оформити сучасний дизайн інтер'єру, освітлюючи певну область вашої кімнати. У комплект постачання входять пружинні механізми для монтажу, а також обов'язковий блок управління з належним маркуванням і описом усіх характеристик.
Виготовлена згідно інноваційних технологій і має світлодіодні елементи нового покоління. Випромінює яскраве біле світло, яке при довгій роботі не мерехтить і ваші очі від нього абсолютно не втомлюються. Застосовуючи цей пристрій можна забезпечити до 90 % економії витраченої електроенергії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 3 Вт |
| Световой поток | 270 лм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | Ø90 мм мм |
| Колiр | білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 65 мм |