457,52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED панель EH-DAPN-36W бренду Electro House це яскравий і економічний інтер'єрний світильник з мінімалістичним дизайном. Його можна використовувати в адміністративних, громадських і житлових приміщеннях. Матовий розсіювач робить світло м'яким і комфортним, таке освітлення є безпечним для зору. LED панель квадратна 60 мм 36Вт, нейтральний білий 4100К, 3600 Лм має індекс кольоропередавання >80 Ra і не спотворює кольори. Світильник оснащений зовнішнім драйвером для підключення до електричної мережі з напругою 220В, не чутливий до перепадів напруги й призначений для вбудованого монтажу. Світлодіодна панель EH-DAPN-36W включається миттєво на повну потужність без мерехтіння і пульсацій, не містить шкідливих для здоров'я людини речовин і має великий ресурс роботи. LED світильник проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, виготовляється з сучасних високоякісних матеріалів, сертифікований і має тривалу гарантію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 3600 лм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | залізо |
| Напряжение питания | 185-265 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 60 мм |
| Размер | 595х595х30 мм |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |