



108,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Квадратна світлодіодна панель EH-LMP-3399 Electro House потужністю 6W - це компактне освітлювальне облаштування підвищеної економності, розраховане для освітлення невеликої площі як робочих, так і житлових приміщень. Наявність в конструкції сучасних світлодіодів забезпечує рівне м'яке світло без мерехтінь і що не спотворює кольору навколишніх предметів.
Відмітно також, що, як і усі лампи на основі LED -технологій, ця світлодіодна панель не робить шкідливих випромінювань, а також не містить небезпечних речовин (таких, як ртуть) і абсолютно не нагрівається в процесі тривалої експлуатації. Економія електроенергії при використанні таких приладів наближається до 90%. Усі продукти торгової марки ElectroHouse виготовлені із застосуванням найбільш високоякісних матеріалів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 6 Вт |
| Световой поток | 540 лм |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Рабочая поверхность | 80х80 мм |
| Размер | 120х120 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |