



81,31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Квадратна LED панель EH-LMP-3398 потужністю 3Вт від виробника Electro House гарантує якісний світловий потік завдяки світлодіодним елементам нового покоління. Встановлювати можливо у виробничих, офісних, житлових і інших будівлях. По периметру є біла рамка, в якій кріпитися спеціальний розсіювач світлових променів. Світло випромінює біле, не мерехтливе і сприятливо впливаюче на ваші очі.
Поставляється LED панель квадратна 85х85 мм 3Вт, нейтральний білий 4100К, 270 Лм в комплекті з пружинними утримувачами, за допомогою яких можливо вчинити її установку в стелі або стіні з будь-яких матеріалів. Містить блок управління, який має детальне маркування з усіма характеристиками цього виробу. При її використанні можна значно заощадити електроенергію. В умовах експлуатації є найбільш безпечною, тому як у своєму складі не містить шкідливих речовин і витримує впливи довкілля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 3 Вт |
| Световой поток | 270 лм |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Рабочая поверхность | 50х50 мм |
| Размер | 85х85 мм |
| Тип рассеивателя | Матовый |