




26,81 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED стрічка 5Вт 12В 550 Лм, SMD2835 60 діодів, нейтральний білий 4000К, серія Shade, гарантія 2 роки EH-STR2SH бренду Electro House підходить для організації додаткового освітлення, створення світлових акцентів, підсвічування меблів і предметів інтер'єру. Також її можна застосовувати для створення дизайнерських світильників та інших цілей. Світлодіодна стрічка цієї моделі повинна використовуватися в приміщеннях з нормальним рівнем вологості та запиленості. Рекомендуємо використовувати спільно з анодованим алюмінієвим профілем і матовим розсіювачем. Профіль підбирається з урахуванням специфіки експлуатації й дозволяє істотно збільшити час безвідмовної роботи LED стрічки, а також перетворює її в повноцінний світильник. Стрічка EH-STR2SH легко і надійно монтується на поверхню завдяки клейкому шару 3м, має розмітку для точного розрізання, містить 60 діодів на метр, розрахована на напругу 12В, колір світіння нейтральний білий. Має тривалу гарантію - 2 роки. Це оптимальний вибір для вирішення широкого спектра завдань дизайну та організації освітлення. *Ціна вказана за 1 метр. *Ця світлодіодна стрічка продається кратно п'яти метрам.
Важливо! LED драйвер повинен перевищувати по потужність ваш відрізок LED стрічки не менше ніж на 20%, по можливості цей запас повинен бути більше. Це необхідно для стабільної довготривалої експлуатації як самої світлодіодної стрічки, так і блоку живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4000К |
| Световой поток | 550 лм |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >70 Ra |
| Гарантія | 2 роки |
| Длина | 5 м мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кратність різання | 5 см |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість світлодіодів, шт/м | 60 |
| Мінімальна партія | 5 м |
| Напряжение питания | 12 В В |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Световая отдача | 110Лм/Вт |
| Серия | Shade |
| Споживана потужність Вт/м | 5Вт |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Тип диода | SMD2835 |
| Ціна за | 1 м |