


113,83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
LED стрічка 10Вт 24В нейтральний білий 4000К, серія Running, гарантія 3 роки EH-STR1R від Electro House – це надійне та ефективне рішення для декоративного та основного освітлення. Потужність 10Втт та 126 світлодіодів забезпечують яскравий світловий потік 1100 Лм, що робить її ідеальним вибором для створення затишної атмосфери.
Стрічка працює від 24В та має ступінь захисту IP20 , що підходить для використання у внутрішніх приміщеннях. Оптимальний кут освітлення 120° сприяє рівномірному розподілу світла. Діапазон робочих температур від -20 ... +50°С гарантує стабільну роботу в різних умовах.
Колір світіння світлодіодної стрічки нейтральний білий і колірна температура 4000К створюють природне та комфортне освітлення, яке підходить для різних інтер’єрів.
Термін служби світлодіодів складає 50000 г, а високий індекс кольоропередачі >80 Ra забезпечує натуральне та приємне освітлення. Яскравість стрічки можна регулювати за допомогою димера.
Світлодіодна стрічка EH-STR7ARP – це поєднання якості, довговічності та стильного освітлення для вашого простору!
*Ціна вказана за 1м стрічки. Ця світлодіодна стрічка продається кратно 5 метрам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4000К |
| Мощность | 10 Вт |
| Световой поток | 1100 лм |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 5 м мм |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Кратність різання | 5 см |
| Угол рассеивания | 120 |
| Кількість світлодіодів, шт/м | 126 |
| Мінімальна партія | 1 м |
| Напряжение питания | 24 В В |
| Серия | Running |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Срок службы | 50000 г |
| Ціна за | 1 м |