

2 708,64 ₴
LED драйвер трекового магнітного світильника 200 Вт 48В білийEH-MPSW-200W від бренду ElectroHouse – це надійне рішення для освітлення, що забезпечує стабільну роботу системи. Корпус білого кольору гармонійно поєднується з більшістю освітлювальних конструкцій.
Пристрій працює від постійної напруги DC48V, що гарантує ефективність та безпеку експлуатації.
Габаритні розміри драйвера складають 230×20×25 мм, що робить його компактним і зручним для монтажу.
Прилад не містить шкідливих речовин, відповідає вимогам екологічної безпеки та може використовуватися у різних сферах освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 мм мм |
| Длина | 230 мм мм |
| Колiр | білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напряжение питания | 48 В В |
| Мощность | 200 Вт Hp/Вт |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Ширина | 20 мм мм |