
836,81 ₴
LED драйвер компактний 100 Вт 12 В, серія Герметична IP67, гарантія 2 роки торгової марки Electro House забезпечує стабільне живлення LED стрічки, це найважливіший компонент, що забезпечує її тривалу безперебійну роботу. Він перетворює змінний струм в постійний з необхідними для живлення світлодіодної стрічки характеристиками. Потужність драйвера 100 Вт, вихідна напруга 12 В, вихідний струм DC 8,3 A. На корпус нанесені необхідні для монтажу маркування і характеристики. Драйвер для світлодіодної стрічки EH-DR100W12G належить до серії Герметична IP67 і має ступінь захисту IP67. На цей виріб поширюється гарантія 2 роки. Так само він може використовуватися для живлення різного низьковольтного обладнання та світлодіодних освітлювальних приладів. Повністю герметичний корпус дозволяє використовувати драйвер в найнесприятливіших умовах - експлуатація в приміщеннях з підвищеною вологістю або на вулиці, може експлуатуватися при низьких і високих температурах. Пристрій має відмінний захист, але слід враховувати умови експлуатації – якість ізоляції всіх електричних з'єднань має їм відповідати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 355 гр г/пара |
| Высота | 1,9 см мм |
| Вихідне живлення | 12 В |
| Выходной ток | 8,3 A |
| Входное напряжение | 170-265 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Длина | 19,5 см мм |
| Мощность | 100 Вт Hp/Вт |
| Серия | Герметична IP67 |
| Степень защиты IP | IP67 |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 5,3 см мм |