
722,10 ₴
LED панель прямокутна 295х595 мм 20Вт, холодний білий 6500К, 1800 Лм EH-PB-0012 від нашої торгової марки Electro House є високоякісним і абсолютно надійним виробом, який здійснює функцію освітлення в невеликих приміщеннях, у тому числі в житловому будинку, офісі, на виробництві і т. д. У ній містяться спеціальні діодні елементи, виготовлені по сучасним технологіям і вона має чудовий світловий потік. Використовуючи її ви уникаєте шкідливої дії на ваш організм порівняно з іншими освітлювальними пристроями. Вона повністю безпечна і досить довговічна в умовах експлуатації. При постійній роботі вона не нагрівається, тому захищена від виникнення пожежонебезпечних ситуацій і коротких замикань.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 1800 лм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 12 місяців |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Размер | 295х595 мм |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50 Гц |