


789,34 ₴
Світлодіодна панель EH-PB-0010 компанії Electro House потужністю 36Вт, розміром 595х595мм квадратної форми - високоякісний, енергоекономний продукт (до 90% економії), розрахований на невелику площу освітлення як жител, так і офісів, кафе, підприємств і тому подібне. Наявність світлодіодів нового покоління забезпечують висока якість світлового потоку. Відсутній шкідливий вплив мерехтінь або спотворень світла, оскільки в неї вбудований спеціальний драйвер струму, який відповідає за її стабільну роботу навіть при перенапруженнях. Не відбувається поширення інфрачервоного, ультрафіолетового випромінювання, а також випарів ртуті, яка згубно впливає на здоров'я, тому такі прилади повністю безпечні для людини і довкілля. До того ж LED панель квадратна квадратна 595х595 мм 36Вт, нейтральний білий 4100К, 2880 Лм не нагрівається, що гарантує неможливість замикання і займання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 2880 лм |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований, Підвісний |
| Вологозахищений | Нет |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 180-260 В В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Размер | 595х595 мм |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Частота тока | 50/60 Гц |