

1 113,25 ₴
Кабелеріз професійний 14" (125мм²/d=12,6мм) EH-CC-14 від компанії Electro House - це незамінний інструмент для майстрів, що працюють в різних електромонтажних, ремонтних або будівельних роботах, пов'язаних з прокладкою або ремонтом різних комунікацій. Також цей інструмент знаходить широке застосування в побуті, коли потрібно зробити вдома ремонт або заміну різних комунікацій. Він має відносно невелику вагу і розміри. Кабелеріз легко перекушує кабель і дає рівний, акуратний зріз без заминань. Не існує універсальних кабелерізів, які підходили б для всіх типів проводу. Для кожного виду кабелю призначений певний інструмент. Використання інструменту не за призначенням може істотно скоротити термін його служби. Ця модель призначена для різання мідного і алюмінієвого кабелю. Максимальний розмір відрізаного кабелю - 125мм²/d=12,6мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,491 kg г/пара |
| Высота | 2,6 см мм |
| Длина | 35,5 см мм |
| Максимальний розмір кабеля | 125мм²/d=12,6мм |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал сердечника кабелю | Алюміній, Мідь |
| Твердість (HRC) | 55-60 |
| Ширина | 11,6 см мм |