

356,87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Кабелеріз професійний 10" (60мм²/d=9мм) EH-CC-10 від компанії Electro House - це незамінний інструмент для майстрів, що виконують різні електромонтажні, ремонтні або будівельні роботи, пов'язані з прокладкою або ремонтом різних коммунікацій. Також цей інструмент знаходить широке застосування в побуті, коли потрібно зробити вдома ремонт або заміну різних комунікацій. Він має відносно невелику вагу і розміри. Кабелеріз легко перекушує кабель і дає рівний, акуратний зріз без заминань. Не існує універсальних кабелерізів, які підходили б для всіх типів проводу. Для кожного виду кабелю призначений певний інструмент. Використання інструменту не за призначенням може істотно скоротити термін його служби. Ця модель призначена для різання мідного і алюмінієвого кабелю. Максимальний розмір відрізаного кабелю - 60мм²/d=9мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,491 kg г/пара |
| Высота | 1,5 cм мм |
| Длина | 24 см мм |
| Максимальний розмір кабеля | 60мм²/d=9мм |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал сердечника кабелю | Алюміній, Мідь |
| Твердість (HRC) | 55-60 |
| Ширина | 5,4 см мм |