



733,53 ₴
LED світильник трековий 25 Вт 4100К 2000 Лм , білий EH-TL-0008 зі змінною лампою від Electro House – ідеальне рішення для ефективного освітлення вашого простору. Завдяки потужності 25 Вт та світловому потоку 2000 Лм , цей світильник забезпечує яскраве, нейтральне біле світло з температурою 4100К, що робить його універсальним для будь-яких умов експлуатації. Використання COB-діодів гарантує високу ефективність та тривалий термін служби світильника.
Конструкція цього трекового світильника дозволяє легко переміщати його по шинопроводу, що забезпечує гнучкість у налаштуванні освітлення. Ви можете спрямувати світло в потрібну сторону, таким чином, адаптуючи освітлення відповідно до конкретних потреб вашого простору.Крім того, LED світильник виготовлений з високоміцних, термостійких і вогнетривких матеріалів, що робить його безпечним в експлуатації. Низький рівень споживання електроенергії забезпечує економічність, а тривалий термін служби – надійність. Цей трековий світильник стане відмінним вибором для освітлення різних зон, включаючи магазини, виставки, офіси та житлові приміщення.
Купуючи LED світильник трековий 25 Вт 4100К 2000 Лм , білий від ElectroHouse, ви отримуєте не лише функціональне освітлення, але й стильний елемент дизайну, який підкреслить сучасний вигляд вашого інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Цветовая температура | 4100K |
| Световой поток | 2000 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина (висота) | 155 мм |
| Колiр | білий |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол рассеивания | 24 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение питания | 220-240 В В |
| Номинальная мощность | 25 Вт Вт |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Температурний діапазон | -10...+50°С |
| Тип | Светильник |
| Тип светильника | Трековий |
| Частота тока | 50/60 Гц |