


653,54 ₴
Прожектор LED 100W EH-LP-210 від компанії ElectroHouse - дуже потужний світлодіодне електропристрій, призначене для . Відповідає заданим характеристикам. Енергоспоживання в 10 разів нижче галогенного, що дає суттєву економію. Один з плюсів відсутність елементів перегорання. Встановлюється на великих прибудинкових територіях, парковках, будівництвах. Випромінює яскравий і рівномірний світловий потік, що при тривалій роботі не створює ніяких перешкод. Має надійну герметичну конструкцію зі ступенем захисту IP 65. Витримує критичні мінусові і плюсові температури, і може експлуатуватися при різних погодних умовах. Його монтаж простий і здійснюється він за рахунок кріпильного модуля (скоби). Забезпечує моментальне включення, без будь-яких затримок. Корпус виготовлений з високоякісних і термостійких матеріалів, які не містять токсичних газів та речовин, а також не вимагає спеціальних умов утилізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 24,5 см мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | немає |
| Довжина | 31,5 см мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 210 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 9000 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 4,5 см мм |