


157,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Представляємо Вашій увазі прожектор LED 10W IP65 EH-LP-205 від компанії ElectroHouse. Вона має надійний корпус і високу ступінь захисту європейського стандарту IP65. Сфера використання дуже обширна. Призначена для зовнішнього освітлення будівель, парковок, рекламних конструкцій, прибудинкової території і т. д. Стійко переносить різні агресивні погодні умови. Одним з переваг вважається економічність, тому що споживає енергії в кілька разів менше звичайної лампи. Не містить шкідливих і токсичних речовин. Також плюсом є відсутність нитки розжарювання. Присутня підвищена світлопередача і рівномірний розподіл світлового потоку. Відсутня передача контрастності, ні мерехтіння, пульсацій, що не створює навантаження на очі. Дуже простий в монтажі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Висота | 86 мм мм |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 100 мм мм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500К |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість LED | 10 |
| Потужність | 10Вт Hp/Вт |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD5730 |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Ширина | 30 мм мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | немає |