





5 790 ₴
Кожен рік садівники і городники турбує одне питання ― полив саду та городу. Каждый знает насколько тяжело полить огород или сад летом , насколько много воды необходимо на один поливной сезон. В среднем в каждый летний день на полив уходит от 1 л на метр кв. до 10-15 л, при участке полива в 6 и более соток ― это около 6 тонн воды в день. Если вы провести летний отпуск в отдыхе , а не в нагрузке , то за Вас должна работать техника . А в случае полива ― то насос для воды Полив 20-350. При наличии насоса Полив 20-350 вы можете полить 6 соток огорода за 1 час ― только направляя струёй воды. Можливо встановлювати насос Полив 20-350 в ємності ( для поливу більш теплою водою , а також водою з добривами ) .
Насос укомплектований реле рівня(поплавцем), яке запускає (при підвищенні рівня вод) або зупиняє (при зниженні рівня вод) електродвигун.
Вихід з насоса 2 дюйма внутрішній , так само комплектуються перехідником під гнучкий шланг .
Насос Полив 20-350 може використовуватися як портативний, так і встановлюватися стаціонарно.
Насос не призначений для використання в будівельних роботах і для перекачування фекалій.
Насоси можуть перекачувати воду температурою від 0 до +40 .
У робочій частині (насосна частина) встановлено робоче колесо, яке , завдяки вбудованим лопат, нагнітає тиск води . Перекачується вода відокремлена від ел.мотора ( двигуна ) масляною камерою, в якій встановлені механічні ущільнення ( сальники ). Для тривалої роботи механічного ущільнення( сальника ) і всього насоса необхідно враховувати нейтральність рідини , кількість зважених частинок ( истирающих сальники) , щільність рідини . Має 6-ти лопатеве робоче колесо закритого типу для найменшого дисбалансу валу..
Насос имеет платформу для установки на дно резервуара ( емкости) .Обязательно устанавливать на твердое дно ( поддон) для не заиливания насоса .Для насосов обязательно наличие реле УЗО ( устройства защитного отключения)Наличие УЗО строго обязательно для всех типов насосов с питанием от сети 220 В ― защищает человека от поражения электрическим током и от возникновения пожара.
Применение
Перекачивание чистой воды
Откачивание вода
Выкачивание резервуаров , емкостей.
Особенности/преимущества продукта
Робоче колесо : алюміній
Опора насосної частини : чавун
Опора кріплення насоса : нерж.сталь
Вал насосної частини : сталь #45
Корпус двигуна (ел. двигуна) :алюміній
Ущільнення : два ущільнення з графитокерамики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Океан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 20 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 21 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Ширина | 200 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал валу | сталь #45 |
| Сальник- | керамо-графітове ущільнення MG14 |