



4 370 ₴
Кожен рік садівники і городники турбує одне питання ― полив саду та городу. Кожен знає, наскільки важко полити город чи сад влітку , наскільки багато води необхідно на один поливний сезон. У середньому в кожен літній день на полив йде від 1 л на метр кв. до 10-15 л, при ділянці поливу в 6 і більше соток ― це близько 6 тонн води у день. Якщо ви провести літню відпустку у відпочинку , а не в навантаженні , то за Вас повинна працювати техніка . А у випадку поливу ― то насос для води Полив 23-250. При наявності насоса Полив 23-250 ви можете полити 10 соток городу за 1 годину ― тільки направляючи струменем води. Возможно устанавливать насос Полив 23-250 в емкости ( для полива более теплой водой , а также водой с удобрениями ) .
Насос укомплектован реле уровня(поплавком), которое запускает (при повышении уровня вод) или останавливает (при понижении уровня вод) электродвигатель.
Выход из насоса 2 дюйма( внутренний) , так же комплектуются переходником под гибкий шланг .
Насос Полив 15-350 может использоваться как переносной, так и устанавливаться стационарно.
Насос не предназначен для использования в строительных работах и для перекачивания фекалий.
Насосы могут перекачивать воду температурой от 0 до +40 .
У робочій частині (насосна частина) встановлено робоче колесо, яке , завдяки вбудованим лопат, нагнітає тиск води . Перекачується вода відокремлена від ел.мотора ( двигуна ) масляною камерою, в якій встановлені механічні ущільнення ( сальники ). Для тривалої роботи механічного ущільнення( сальника ) і всього насоса необхідно враховувати нейтральність рідини , кількість зважених частинок ( истирающих сальники) , щільність рідини . Має 6-ти лопатеве робоче колесо закритого типу для найменшого дисбалансу валу..
Насос має платформу для установки на дно резервуара ( ємності) .Обов'язково встановлювати на тверде дно ( піддон) для замулювання насоса .Для насосів обов'язково наявність реле ПЗВ ( пристрої захисного відключення)Наявність УЗО строго обов'язково для всіх типів насосів з живленням від мережі 220 В ― захищає людину від ураження електричним струмом та від виникнення пожежі.
Застосування
Перекачування чистої води
Відкачування вода
Викачування резервуарів , ємностей.
Особливості/переваги продукту
Робоче колесо : алюміній
Опора насосної частини : чавун
Опора кріплення насоса : нерж.сталь
Вал насосної частини : сталь #45
Корпус двигуна (ел. двигуна) :алюміній
Ущільнення : два ущільнення з графитокерамики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Океан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 15 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 21 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Ширина | 250 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал валу | сталь #45 |
| Сальник- | керамо-графітове ущільнення MG14 |