



57 110 ₴
Одноступінчатий високоефективний відцентровий ел. насос горизонтального виконання з нелінійними зв'язками (сполуками) . Серія насосів "ETA" є класичним типом насосів , які використовуються для прекачивания води з глибини до 7 метрів ( так само водозабір з річок , ємностей , водойм ,...) . Мають високі показники ККД і низькі споживання електрики , яка є важливим чинником при високих цінах на електрику. Робоча частина (насосна частина) складається з робочого колеса, яке , завдяки вбудованим лопат (6ти лопат), нагнітають (створюють) тиск води . Всі насоси мають балансуючі підшипники , для именьшения дисбалансу валу. Возможеность підключати ел. насос фланевым з'єднанням , а так само в комплект поставляється перехідник для підключення на різьбові з'єднання.
Насос має 2(два) отвори для кріплення на фундамент ( необхідно закріпити насоси .Для насосів харчуванням 380 В обов'язкова наявність реле ППФ(від Перепаду Пропадання Фаз) і ПЗВ ( пристрої захисного відключення) , так як перекіс між фазами більше 10% призведе до поломки статора (обмотки) мотора (ел. двигуна). Пропадение однією з 3-х фаз більш ніж на 0,1 з призведе до поломки статора (обмотки) мотора (ел. двигуна) . Наявність УЗО строго обов'язково для всіх типів насосів з живленням від мережі 380 В( три фази) - захищає людину від ураження електричним струмом та від виникнення пожежі.
Застосування
Водопостачання садових ділянок , товариств
Полив садів , полів
Водопостачання багатоповерхових будинків та підвищення тиску в контурах водопостачання
Промислові циркуляційні системи водопостачання
Технологічна вода під тиском
Контури циркуляції охолоджуючої води
Системи пожежогасіння багатоповерхових будинків , пром. підприємств
Мийні установки високого тиску
Іригація земельних ділянок
Особливості/переваги продукту
Рабочее колесо : чугун
Опора насосной части : чугун
Опора крепления насоса : чугун
Вал насосной части : сталь #45
Корпус мотора (эл. двигателя) : алюминий выплавленый под давлением для наилучшего охлаждения
Уплотнения : графитокерамика
Мотор трехфазного тока
Горизонтальные одноступенчатые центробежные насосы предназначены для перекачивания различных жидкостей в широком диапазоне значений температуры.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Вага | 200 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 шт. |
| Максимальний напір | 30.6 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Споживана потужність (W) | 15 кВт |
| Пропускна здатність | 240 куб.м/год |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Тип ротора | Сухий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 100мм |
| Діаметр нагнітального патрубка | 80мм |
| Швидкість двигуна | 2900 |