

105 690 ₴
Насос погружной фекальний Ocean WQ 300-7-11 призначений для відкачування забрудненої води, стічних вод, неочищеної води. Високоефективний фекальний одноступінчатий відцентровий насос, вертикального виконання з фланцевим з'єднанням. Мають високі показники ККД і низькі споживання електрики , яка є важливим чинником при зростаючих цінах на електрику . Можлива установка з доп. обладнання для автоматичної роботи насоса при наповненні резервуара ( ємності ) , часовий режим роботи насоса , аварійної апаратури .
Насоси можуть перекачувати воду ( рідина ) температурою від 0 до +40 .
У робочій частині (насосна частина) встановлено робоче колесо, яке , завдяки вбудованим лопат, нагнітає тиск води або рідини . Перекачується вода ( рідина ) відокремлена від ел.мотора ( двигуна ) масляною камерою, в якій встановлені механічні ущільнення ( сальники ). Для тривалої роботи механічного ущільнення( сальника ) і всього насоса необхідно враховувати нейтральність рідини , кількість зважених частинок ( истирающих сальники) , щільність рідини . Має 2х лопатеві робоче колесо закритого типу для найменшого дисбалансу валу.
У комплекті з насосом поставляється перехідник з коліном 90град. для підключення гнучкого рукава ( шланги ) .
Насос має чавунну платформу для установки на дно резервуара ( ємності) .Обов'язково встановлювати на тверде дно ( піддон) для замулювання насоса .
Застосування
Особливості/переваги продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 18 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Пропускна здатність | 500 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 8 дюйм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Сухий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 100 |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальна кількість пусків в годину | 15 шт. |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Перекачувані середовища | Вода з домішками, Каналізаційні речовини, Технічна вода, Хімічно нейтральні речовини |
| Споживана потужність (W) | 11 кВт |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Частота струму | 50 |