




5 320 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Океан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 16 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Тип ротора | Сухий |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина всмоктування,м | 7 |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 шт. |
| Потужність | 1.1 Hp/Вт |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 |