

2 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.9 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 мм |
| Якість води | Брудна |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 8.1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |