






2 499 ₴
Відцентровий насос призначений для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів.
Електронасос використовується для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках, у системах із використанням механічної або електронної схем керування в системах автоматичного подавання води.
Корпус насосної частини і опора двигуна з чавуну.
Матеріал робочого колесо — латунь.
Вал — стальNo45.
Асинхронний двигун закритого типу із зовнішньою вентиляцією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Океан |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPM 158 | 158 |
| Внутрішня різьба | 1" |
| Висота всмоктування,м | 7 |
| Гарантія, років | 1 |
| Дальність/радіус обприскування | 150 |
| Максимальний робочий тиск | 2 МПа |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 бар |
| Потужність,кВт | 0.75 |
| Напір,м | 30 |
| Продуктивність, м куб,годину | 6.6 |
| Соеденительный розмір,дюйм | 1 |