








3 914 ₴
До вашої уваги пропонуємо оливний радіатор міні нагрівач 11 ребер Volteno 1200 Вт. польський бренд зі складанням у Китаї, але якісно контролює виробництво продукції.
Олійний опалювач наповнює невелику кімнату теплом завдяки розігрітому всередині його корпусу олії.
Оливний радіатор VOLTENO дасть змогу вам повністю зосередитися на діяльності, яку він виконує. Виріб має потрійну систему захисту від перегрівання. Завдяки цьому обладнання гарантує повну безпеку навіть у складних умовах. У результаті ви можете успішно використовувати оливний радіатор і не турбуватися про потребу постійного контролю над ним.
Ця модель оливного радіатора розрахована на невеликі приміщення, але має прекрасну матову передню панель, ручку для персонки, ніжки (колеса немає) і плавне регулювання термостата.
Додаткові переваги радіатора — велика поверхня нагрівання й швидке й енергоощадження тепла.
Потужність 1200 Вт
Колір чорний
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Камінний ефект | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Відсік для шнура | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.85 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Основні | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Виробник | Volteno |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція без нагрівання | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс мес |
| Кріплення на стіну | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стандарт | Да |
| Тип нагрівального елемента | масляний обігрівач |
| Колір | Чорний |