






1 511 ₴
Настільні вентилятори Volteno VO0024 білий мають універсальну систему розподілу повітря, високу продуктивність і низький рівень шуму.
Настільний вентилятор із двошвидкісним регулюванням швидкості. Призначений для роботи в спекотні дні, він забезпечує постійний приплив прохолодного повітря. Вентилятор займає мало місця, ідеально підходить для роботи в офісі — тиха робота пристрою гарантує високий комфорт використання. Регулювання кута нахилу голови дає змогу вибрати напрямок обдування зверху вниз. Пристрій є поєднанням дружніх технологій і гарного настрою для всіх у спекотні дні.
Особливості:
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 290 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Виробник | Volteno |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настольний |
| Стандарт | Да |
| Таймер вимкнення | Немає |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |