









19 000 ₴
До вашої уваги пропонується, продукції RIELLO італійського виробника. Досвід якого понад 90 років роботи. Виробник поєднує: майстерність, напружену працю та творчий підхід фахівцями до своїх продуктів, які мають успіх. Головна суть виробів RIELLO, ефективно використовувати енергію, покращувати якість атмосфери та підвищувати якість життя спільноти.
Газовий проточний водонагрівач — це пристрій проточного типу, призначений для нагрівання води завдяки тепла, що утворюється під час горіння природного газу, для подальшого використання вже гарячої рідини в побутових і господарських цілях.
Газовий водонагрівач Riello Acquafun2 11 LN з відкритою камерою згоряння з продуктивністю гарячої води до 11 л за хвилину.
Це звичайний нагрівач води для побутових потреб, з низькими викидами NOx (<56 мг/кВт), який швидко та легко встановлюється без під'єднання до електричної мережі, позаяк джерелом живлення є батарея.
Газовий проточний водонагрівач Riello Acquafun2 доступний у двох моделях: 11 і 14 літрів.:
Характеристика Riello ACQUAFUN 11 LN:
Продуктивність: 11 л на хв
Тип камери згоряння — закритий, відкритий, звичайний димохід
Габаритні розміри (ВхШхГ) мм:675х350х230
Діаметр димоходу 110 мм.
Паливо: природний газ
Корисна вихідна потужність kW: 19,4-22,0
Живлення: від батареї
Вага, кг: 12
Гарантія 12 місяців
Країна-виробник: Італія
Технічне обслуговування водонагрівача має здійснюватися принаймні один раз на рік.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 22 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Виробник | Riello |
| Продуктивність | 11 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=25°С | 9.3 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=50°С | 11 літр/хв |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Витрата ЗВГ | 2 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.33 куб.м/год |
| Споживання скрапленого газу | 1.66 кг/год |
| Робочий тиск газу | 30 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 675 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від замерзання | Да |
| Максимальна температура в режимі ГВС | 60 град. |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВС | 35 град. |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 0.2 бара |
| Мінімальний протік ГВС | 2 літр/хв |
| Споживана потужність | 22 Вт Вт |
| Продуктивність гарячої води | 11 л/хв |
| П'єзорозпалювач | Да |
| Стандарт | Да |
| Циркуляційний насос | Да |
| Електронне запалювання | Да |