




285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ревізійний люк фірми AirRoxy потрібні для декоративного оформлення монтажних отворів і доступу до прихованих елементів керування електричних і сантехнічних систем. Є можливість монтажу для настінного та стельового монтажу. Ревізійний люк можна використовувати під плитку, гіпсокартон і під фарбування.
Матеріал люка — пластик типу ASA (акрилонитрил-стирол-акрилат) — це чудова альтернатива звичному ABS, якщо вам потрібні вироби, які використовуватимуться на вулиці. Цей пластик спеціально розроблявся як стійкий до атмосферних впливів матеріал.
Характеристика:
Схема люка

Ревізійний люк без замка натискний airRoxy 25/30 гарної якості та доступна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Вага люка | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Герметичний | Так |
| Матеріал люка | Пластик |
| Наявність замку | Ні |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 285 мм |
| Висота люка | 315 мм |
| Глибина люка | 20 мм |
| Ширина кришки | 245 мм |
| Ширина люка | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування люка | Під плитку, Під гіпсокартон, Під фарбування |