





9 345 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil ECO.
Призначений для припливу та витяжки повітря у вентиляційних каналах. aRil ECO. Ековентилятор можна використовувати в промислових приміщеннях, як-от цеха, цеху, склади та інші гаражі. Їх компактні розміри спрощують встановити у вузьких місцях, де ця кількість обмежена.
Вентилятор aRil eco побудований на основі однофазного асинхронного двигуна для безперервної роботи, відцентрова турбіна, корпус із полімерних матеріалів.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
| -20 ~ +50 °C |
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.44 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 1800 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 250 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRil eco |
| Діаметр вхідного патрубка | 245 мм |
| Довжина | 377 мм мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 460 Па МПа |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 град. |
| Продуктивність | 1800 куб. м/год л/хв |
| Стандарт | Да |
| Ступінь захисту IP | 2 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2650 об/хв |
| Шумоізольоване вироблення | Немає |