





4 304 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil ECO.
Призначений для припливу та витяжки повітря у вентиляційних каналах. aRil ECO. Ековентилятор можна використовувати в промислових приміщеннях, як-от цеха, цеху, склади та інші гаражі. Їх компактні розміри спрощують встановити у вузьких місцях, де ця кількість обмежена.
Вентилятор aRil eco побудований на основі однофазного асинхронного двигуна для безперервної роботи, відцентрова турбіна, корпус із полімерних матеріалів.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
| -20 ~ +50 °C |
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 350 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 1400 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2485 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRil, aRil eco |
| Діаметр вхідного патрубка | 198 мм |
| Довжина | 297 мм мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 град. |
| Продуктивність | 1400 куб. м/год л/хв |
| Стандарт | Да |
| Ступінь захисту IP | 2 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2485 об./хв |
| Шумоізольоване вироблення | Немає |