









11 070 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується вентилятори AirRoxy aRok, призначені для монтажу на стіну. Використовуються в підсобних, промислових приміщеннях, гаражі, майстерні зали та склади. Корпус квадратний, є обидва вентилятори діаметра від 200 до 800 мм (у лінійці aRok). Вентилятори обладнані однофазними асинхронними двигунами на кулькопідшипниках. Двигун захищений термозапобіжником.
. Для оптимізації роботи пристрою можливе використання регулятора обертів. Корпуси вентиляторів виготовлені з листового металу сталь із порошковим покриттям. Клас ізоляції F, клас захисту IP54.
У вкладенні є інструкція, рекомендуємо до перегляду.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
Максимальна робоча температура: 60 0C
Габарити (ВхШхГ):370 х 370 х 90 мм
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 160 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 90 кВт |
| Виробник | AirRoxy |
| Продуктивність | 1450 куб.м/год |
| Сила струму (А) | 0.42 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Країна виробник | Польща |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Частота обертання | 2650 об/хв |
| Шумоізольоване виконання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Діаметр вхідного патрубка | 280 мм |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRok |
| Глибина | 70 мм мм |
| Витрата повітря | 780 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв об/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стандарт | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |