








14 078 ₴
AIRROXY — ПОВОВНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОІЗВОВІДСТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується вентилятори AirRoxy aRok, призначені для монтажу на стіну. Використовуються в підсобних, промислових приміщеннях, гаражі, майстерні зали та склади. Корпус квадратний, є обидва вентилятори діаметра від 200 до 800 мм (у лінійці aRok). Вентилятори обладнані однофазними асинхронними двигунами на кулькопідшипниках. Двигун захищений термозапобіжником.
. Для оптимізації роботи пристрою можливе використання регулятора обертів. Корпуси вентиляторів виготовлені з листового металу сталь із порошковим покриттям. Клас ізоляції F, клас захисту IP54.
У вкладенні є інструкція, рекомендуємо до перегляду.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
Максимальна робоча температура: 60 0C
Габарити (ВхШхГ): 485 х 485 х 95 мм
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 140 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 кВт |
| Виробник | AirRoxy |
| Продуктивність | 2450 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Країна виробник | Польща |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Частота обертання | 1400 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Діаметр вхідного патрубка | 380 мм |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRok |
| Глибина | 95 мм мм |
| Витрата повітря | 2450 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 1400 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стандарт | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |