







14 593 ₴
AIRROXY — ПОВОВНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОІЗВОВІДСТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря в вентиляційних каналах. Канальні вентилятори є прекрасним рішенням застосовувати в промислових приміщеннях (майстерні, зали, склади, гаражі). Невеликі розміри вентиляторів спрощують їхнє встановлення у важкодоступних місцях з обмеженим простором.
Є в цій лінійці 7 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 198 м3/год до 2220 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200, 250 і 310 мм. Ці вентилятори можна керувати за допомогою регуляторів обертів.
Вентилятор aRil складається з двигуна індукційного асинхронного однофазного, пристосованого до постійної роботи, повітряного гвинта, корпус виготовлений із технічного полімерного матеріалу, стійкого до технічних пошкоджень.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 330 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 1470 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 150 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 250 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибухозахищене вироблення | Немає |
| Довжина | 250 мм мм |
| Мінімальний робочий тиск | 165 Па бар |
| Пожежобезпечне виконання | Немає |
| Споживана потужність | 20 кВт Вт |
| Продуктивність | 1470 куб. м/год л/хв |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Шахтне виготовлення | Да |