









5 406 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори є прекрасним рішенням застосовувати в промислових приміщеннях (майстерні, зали, склади, гаражі). Невеликі розміри вентиляторів спрощують їхнє встановлення у важкодоступних місцях з обмеженим простором.
Є в цій лінійці 5 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 198 м3/год до 870 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм. Ці вентилятори можна керувати за допомогою регуляторів обертів.
Вентилятор aRil складається з двигуна індукційного асинхронного однофазного, пристосованого до постійної роботи, повітряного гвинта, корпус виготовлений із технічного полімерного матеріалу, стійкого до технічних пошкоджень.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:


Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 140 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 216 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 258 мм мм |
| Мінімальний робочий тиск | 80 Па бар |
| Споживана потужність | 24 кВт Вт |
| Продуктивність | 280 куб. м/год л/хв |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |