





2 872 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є прекрасним рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях і промислових об'єктах (майстерські, ангори, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw вирізняються компактним корпусом, виготовленим зі сталі, покритої антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, потрібний користувачеві.
Є в цій лінійці 6 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 150 мм, 160 мм, 210 мм, 260 мм, 310 мм і 363 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. однофазний асинхронний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з поцинкованої жорстки, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, обладнаний монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи та залежно від умов роботи вентилятори огляду можна періодично виконувати в разі потреби.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
Гарантія 24 місяців.
Розміри

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 32 Па |
| Споживана потужність | 0.32 Вт |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRw |
| Довжина | 175 мм мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Продуктивність | 185 куб. м/год л/хв |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |