





7 037 ₴
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є прекрасним рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях і промислових об'єктах (майстерські, ангори, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw вирізняються компактним корпусом, виготовленим зі сталі, покритої антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, потрібний користувачеві.
Є в цій лінійці 6 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 155 мм, 165 мм, 205 мм, 255 мм, 320 мм і 355 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. однофазний асинхронний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з поцинкованої жорстки, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, обладнаний монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи та залежно від умов роботи вентилятори огляду можна періодично виконувати в разі потреби.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 80 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Виробник | AirRoxy |
| Продуктивність | 1750 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Пожежобезпечне виконання | Ні |
| Пилозахищене виконання | Ні |
| Шахтне виконання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 349 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRw |
| Глибина | 219 мм мм |
| Витрата повітря | 1750 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 1400 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 355 мм |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |