





1 189 ₴
AIRROXY - ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRc. Цей вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. Він має додаткову функціональність завдяки лапі кріплення, яка дає змогу монтувати вентилятор навіть поза канальною системою.
Характеристики:
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 99.5 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 99.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRc |
| Споживана потужність | 15 кВт Вт |
| Стандарт | Да |