








1 186 ₴
AIRROXY - ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ. Спеціалізується на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних систем, вентиляційних насосів і аксесуарів.
До вашої уваги пропонується, доанальний витяжний вентилятор AirRoxy серії aRc. Цей вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. Він має додаткову функціональність завдяки лапі кріплення, яка дає змогу монтувати вентилятор навіть поза канальною системою.
Характеристики:
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 119.5 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Розмір патрубка | 119 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 119.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRc |
| Споживана потужність | 16 кВт Вт |
| Стандарт | Да |