








1 590 ₴
AIRROXY - ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRc. Цей вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. Він має додаткову функціональність завдяки лапі кріплення, яка дає змогу монтувати вентилятор навіть поза канальною системою.
Характеристики:
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.68 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRc |
| Глибина | 102 мм мм |
| Датчик вологості | Немає |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 20 Вт Вт |
| Розмір патрубка | 149 мм |
| Витрата повітря | 257 куб. м/год л/хв |
| Швидкість обертання | 1450 об./хв об/хв |
| Спосіб установки | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |