



138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Наша компанія пропонуємо до вашої уваги анемостат дифузор. Анемостат готовий для застосування у вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу.
Анемостоти застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів, сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. Можливий монтаж і в підвісних стелях.
Характеристики
Добре якість і доступна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Немає |
| Діаметр приєднуваного повітровідведення | 122.5 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована решітка | Немає |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника | Приточний |
| Тип повітророзподільника за конструкцією | Анемостат |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |