









385 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги, комплектуючі матеріали українського виробництва.
Дросельні клапани, необхідні для регулювання витрати повітря в системі вентиляції.
RDA— типове позначення клапана дросельного круглого.
Дросельний клапан типу RDA призначений для роботи в системах повітропостачання. За закритого положення клапан залишається відкритим майже 10% каналу. Дросельні клапани виготовлені з оцинкованої сталі. Максимальна робоча температура +50 °C. Головними їхніми перевагами є: мала довжина, висока жорсткість і герметичність під'єднання до повітроводів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 170 мм |
| Виробник | TEZ |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг г/пара |
| Висота | 250 мм мм |
| Гарантійний термін | 12 міс мес |
| Гнучкий повітропровід | Немає |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Звукоізоляція повітроводу | Немає |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Теплоізоляція | Немає |
| Тип повітровідведення по матеріалу | Металевий |
| Тип повітровідведення за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровідведення за технологічними особливостями | Прямошовний |
| Тип повітровідведення за формою перерізу | Круглий |
| Тип комплектуючого | Дроссель-клапан |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 250 мм мм |