





1 580 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги, комплектуючі матеріали українського виробництва.
Шумоглушники використовуються для поглинання шуму в системах вентиляції й кондиціонування, що виникає під час роботи обладнання. Монтуються безпосередньо в вентиляційні повітроводи круглого перерізу. Діаметри каналу від 125 до 315 мм. Довжина шумоглушника — 600 мм або 1000 мм.
Шумоглушник кріпиться до повітроводів за допомогою хомутів. Рекомендується ставити шумоглушник у місці проходження повітроводів (приткового та витяжного) через стіну приміщення, у якому є вентиляційне обладнання. Водночас шумоглушник має своїм торцем "входити" у стіну. Також можна домогтися максимального шумопоглинання під час встановлення двох шумоглушників — перед вентиляційною установкою (вентилятором) і після.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 160 мм |
| Звукоізоляція воздуховода | Так |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 50 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -15 град. |
| Виробник | TEZ |
| Країна виробник | Україна |
| Теплоізоляція | Ні |
| Тип повітровода за матеріалом | Металевий |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Шумоглушник |
| Тип шумоглушника за конструкцією | Трубчастий |
| Тип шумоглушника за формою повітроводу | Круглий |
| Колір | Світло-сірий |